Kadife Ceketlerde Göz Alıcı Renkler

Kadife Ceketlerde Göz Alıcı Renkler ile sizler de sonbahara ve kışa daha renkli bir stil ile merhaba diyebilirsiniz. 2022 yılına merhaba derken moda dünyasının da en gözde ürünleri yavaş yavaş sokak stillerinde görünmeye başladı. Kadife detayları ise sadece gömleklerde değil ceketlerde de oldukça sık görebiliyoruz. Kadife ceket modasını doğru bir şekilde ve yakışan parçalar ile bir arada kullanarak sizler de oldukça modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kadife Ceket Modası

Pek çok kişi tarafından riskli bir moda akımı olarak değerlendirilse de kadife ceketlerin zarafeti ve gösterişi gerçekten de hiçbir parçada yok. Sizler de kaliteli ve ince fitilli bir kadife ceket tercih ederek modaya ayak uydurabileceğiniz kombinler hazırlayabilirsiniz.

Kadife ceketleri kombin yaparken kullanacağınız parçaların da yine ceket ile aynı formda olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sene moda akımı olan oversize kalıptaki parçaları kadife ceket için pek tercih etmenizi önermeyiz. Ancak bomber ceket modellerinde de eğer kadife kumaş detayını kullanmak istiyorsanız biraz daha oversize kalıpları kullanabilirsiniz.

Kadife ceketlerin en çok yakıştığı parça olarak denim ve gabardin kumaşları gösterebiliriz. Çok şık ve havalı bir kombin yapmak istiyorsanız biraz daha iddialı olan deri pantolonlar ve deri etekler de yine kadife ceketler ile birlikte kullanabileceğiniz parçalar arasında yer almaktadır.

Kadife ceket modelleri arasında renk seçimlerinizde ise zümrüt yeşilleri ve petrol mavisi bu sezon en çok ön planda olan renklerdendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir