Sezonun Yükselen Trendi: Bel Çantaları

Sezonun Yükselen Trendi: Bel Çantaları ile sizler de sokak stilinize modern bir dokunuş yapabilirsiniz.

Sokak stili genellikle modacıların yakından takip ettiği bir moda akımı. Modanın kalbinin sokaklarda attığını söylemek yanlış olmaz. Kadınların ve erkeklerin de en çok tercih ettiği çanta modellerinden biri de bel çantalarıdır.

Son dönemlerin yükselen moda trendi olan bel çantaları ile daha modern bir görünümün yanı sıra vintage bir stilin de en önemli parçalarından biri.

Gerek kol çantası gerekse yandan takabileceğiniz bel çantalarının arasından onlarca farklı modeli inceleyerek sizlere hitap eden bir bel çantası modelini alabilirsiniz.

Modaya ayak uydurarak daha modern bir sokak stili yapmak istiyorsanız denim pantolonlarınızın bel kısmına takarak şık bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Maskülen giyim tarzının en önemli parçalarından biri haline gelen bel çantaları genellikle omuz kısmına yandan takılarak da kullanılabilmektedir.

Parlak neon renklere sahip olan bel çantaları ile gösterişli ve şık kombinler hazırlayabilirsiniz.

Etek Ve Bel Çantası

Uzun ve saten etekler bu yıl sonbahar mevsiminde botlar ile birlikte sıkça tercih ediliyor. Ancak bu zarif kombini tamamlayacak en önemli detayı unutmayın. Bel çantalarını bu kombin ile birlikte kullanarak sizler de moda haftasından çıkmışçasına bir görünüm kazanabilirsiniz. Daha küçük yapıdaki bel çantaları bu sezon oldukça moda. Ancak günlük kullanım için biraz daha büyük formdaki bel çantalarını tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir