Kot Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Kot Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? Kadın ve erkek giyiminin en gözde ortak parçası kesinlikle kot gömleklerdir. Sizler de hem klasik hem de günlük giyiminiz içerisinde kot gömlekleri tercih ediyorsanız kombin önerilerimize göz atabilirsiniz. Daha kusursuz ve muhteşem bir görünüm için öncelikli olarak hem modayı yakından takip etmeli hem de vücudunuza uygun bir gömlek seçimi yapmalısınız.

Kot Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Beyaz Pantolonlar

Kot gömleklerin kesinlikle en çok yakıştığı parça beyaz pantolonlardır. Sizler de beyaz pantolonlarınız ile birlikte kot gömlekleri kombin yaparak oldukça modern ve konforlu bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Jean Pantolonlar

Aynı renk tonlarına sahip olan kot gömlekler ile birlikte kot pantolonlarınızı da kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz daha farklı renk tonlarındaki jean kıyafetlerinizi de kot gömlekleriniz ile birlikte birleştirebilirsiniz.

Deri Etek Ve Deri Pantolonlar

Kot gömlekler deri kumaşlar ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Özellikle her mevsim tercih edebileceğiniz bir kombin arıyorsanız tercihinizi kot gömlek ve deri pantolondan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca deri mini kloş etekler de yine kot gömlekleriniz ile birlikte tercih edebileceğiniz bir kıyafet. Sokak stiliniz için şıklığınız ile göz kamaştıracağınız bu kombinlerinizi dilerseniz topuklu ayakkabılar ile biraz daha klasik bir görünüm haline getirebilirsiniz.

Sonbahar için de tercih edebileceğiniz kot gömleklerinizi mini etek ve uzun çizmeler ile birlikte de kombin yaparak daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir