Gömlek Kombini Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gömlek Kombini Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler sayesinde artık hazırladığınız kombinleriniz ile kusursuz görünebilirsiniz.
Moda dünyasının değişmeyen en star parçalarından biri olan gömlekler hem erkek giyimi hem de kadın giyiminde en çok tercih edilen ürünlerden biri. Ancak gömlekleriniz ile kombin yaparken daha şık ve zarif görünmek için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.
Öncelikli olarak gömlek seçimlerinizde tamamen kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz modelleri seçmelisiniz. Bunun dışında gideceğiniz yere uygun bir gömlek modeli tercih etmeniz de yine büyük anlam taşıyor. Örneğin iş yeri için biraz daha sade ve klasik bir gömlek tercih edebilirken özel bir davet ya da akşam yemeği için saten gömlekleri tercih edebilirsiniz.
Gömleklerinizi daha asil ve şık gösterecek en önemli ayrıntılardan biri de aksesuar kullanmaktır. Kolyeler, yüzükler ya da bileklikler gömleklerle birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlardandır. Gömlek seçimlerinizde diğer kıyafetlerinizi gömlek renginizden biraz daha farklı tonlarda tercih edebilirsiniz. Bu sayede gömlek modelini daha çok ön plana çıkartabilirsiniz.
Bu yıl biraz daha salaş ve bol gömlekler sokak modasında oldukça sık görülüyor. Ofis giyiminiz için tercih edeceğiniz klasik gömleklerde vücudunuza tam oturan modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Her mevsime uygun olarak görmek kullanabilirsiniz. Ancak mevsime uygun kumaşa sahip olan gömlekleri giymeniz gerekmektedir. Kışın oduncu gömlekleri tercih edebilirken yazın biraz daha ince ve keten gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir