Kemerli Trençkotlar Nasıl Kullanılır?

Kemerli Trençkotlar Nasıl Kullanılır? Kemerli trençkotlar sokak stiline yön veren en şık parçalardan biridir. Sizler de havaların soğuması ile birlikte tüm kombilerinizde trençkotları kullanmak istiyorsanız tercihinizi kemerli trençkot modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Kemerli Trençkotlar Nasıl Kullanılır?

Bu yıl biraz daha salaş ve oversize kalıptaki trençkotları görebilmekteyiz. Bu salaş trençkot modellerini kullanırken önü açık şekilde kullanmanız dağınık bir görünümün oluşmasına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için kemerini yine dağınık bir şekilde önden bağlayabilirsiniz. Bu sayede daha havalı bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz.

Trençkotlar tek başına oldukça şık ve göz alıcı bir parça olarak kullanılsa da aslında yanlış bir kullanım sonucunda istemediğiniz bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için ise öncelikli olarak boyunuza uygun bir trençkot modeli almalısınız.

Eğer uzun formda bir trençkot modeli kullanacaksanız kesinlikle ayak bileğinize kadar uzun olan trençkotları tercih etmemelisiniz. Eğer topuklu ayakkabılar ile birlikte uzun trençkotları kullanacaksanız uzun olan modelleri kullanabilirsiniz.

Mevsimlik olarak tercih edebileceğiniz trençkotlar her vücut tipi için de en uygun kıyafetlerdendir. Özellikle basen bölgesinde sorun yaşayan kadınların sıklıkla kullanması tavsiye edilir. Eğer kıvrımlı bir vücut şekliniz var ise pantolonlarınız ve elbise ve etekleriniz ile birlikte trençkotları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğmeli trençkotlar yerine daha modern bir görünüm kazanmak için kemerli modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir