Monokrom Giyim Tarzının Anahtarı Trençkot Modelleri

Monokrom Giyim Tarzının Anahtarı Trençkot Modelleri ile göz alıcı bir şıklık ve modern bir görünüm sizleri bekliyor. Yıllara meydan okuyan tasarımı ile her sezon yıldız gibi parlayan trençkotlar ile sizler de oldukça havalı kombinler hazırlayabilirsiniz.

Son dönemlerin en büyük moda akımlarından biri olan monokrom giyim stili için de sıkça trençkot tercih edilmektedir.

Monokrom Giyim Ve Trençkotlar

Yarı klasik ve yarı spor sokak stiline monokrom giyim adı verilmektedir. Tercih ettiğiniz spor parçaları klasik bir iki parça ile birlikte kullanmalısınız. Trençkot modelleri ise monokrom giyimin tam merkezinde olan bir ürün. Özellikle uzun ve tam üzerinize oturacak dar kalıptaki trençkotlar ile tam olarak monokrom giyim stilini oluşturabilirsiniz.

Yüksek bel salaş bir pantolon, crop bluz ve uzun bir trençkot modeli seçerek moda dünyasının en göz alıcı ve modern kombinini oluşturabilirsiniz.

Ayrıca trençkotlar ile birlikte uzun ve renkli şallar da sonbahar için tercih edebileceğiniz en güzel seçimlerden biri olacak. Monokrom giyimde renk uyumu büyük önem taşıyor. Aynı rengin tonlarını veya tek ton olarak giyinmeye monokrom giyim adı veriliyor. Trençkotlar ile bu giyim tarzını kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Askeri yeşil bir trençkot ve yine yeşilin tonlarındaki kıyafetleriniz ile muhteşem ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Monokrom giyim tarzı için en çok tercih edilen trençkot rengi ise camel ve kırık beyaz tonlarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir