Oversize Gömlek Modası Rahatlığını Yaşayın

Oversize Gömlek Modası Rahatlığını Yaşayın. Sokak modasına damga vuran ve geçen seneden beri oldukça beğenilen bir moda akımı: oversize gömlekler.

Rahatlığın şıklık ile birlikte bütünleştiği oversize gömlek modelleri ile sizler de konforlu kombinler hazırlayabilirsiniz.

Oversize Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

-Oversize gömlekleri kombinlerken öncelikli olarak oversize ürünler yerine biraz daha dar kalıptaki diğer kıyafetleriniz ile birlikte kullanmaya dikkat etmelisiniz.

-Deri taytlar bu sezon oversize gömlek modelleri ile birlikte kullanılan ve en çok yakışan parçalardan biridir.

-Şortlar ve etekler de yine oversize gömlek modelleri ile birlikte uyum içerisinde kullanabileceğiniz en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır.

-Sonbahar mevsiminde ise oversize gömlek modellerini yine bol kalıptaki kargo pantolonlarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

-Biraz daha romantik ve klasik bir kombin hazırlamak istiyorsanız elbiseleriniz ile birlikte oversize gömlek çeşitlerini bir arada kullanabilirsiniz.

Oversize gömlek modası sadece kadın giyiminde değil erkek giyim modasında da oldukça önemli bir yere sahip. Özellikle tişörtler ile birlikte kullanıldığında oldukça cool bir görünüm sunan oversize gömlekler ile sokak stilinizi de tamamlayabilirsiniz.

-Oduncu gömlekleri, denim gömlekler veya klasik beyaz gömlekler… Hepsini oversize kalıp ile tercih ederek uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Sonbahar sezonunda özellikle hırkalar ile birlikte sıklıkla oversize gömlek modellerinin kullanıldığını görüyoruz. Tüm kıyafetlerinizde oversize bir ürün kullanarak sizler de daha modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir